Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výsledky KK PS

(Lenka Dušková, 7. 8. 2013 10:53)

Kde prosím najdu výsledky z krajského kola PS? Děkuji

Zimní pobyt MH okresu Vyškov v ÚHŠ Jánské Koupele

(Jitka Fabianová, 12. 2. 2013, 13. 2. 2013 16:11)

Po včerejším ubytování a vycházkou do okolí, jsme dnes vyrazili mezi chatky, abychom si zde vyjezdili pořádnou dráhu. Na pomoc bobům, sněhovým lopatám a kotoučům jsme si vzali i igelity a pořádně jsme to rozjeli. Naštěstí tu nejsou takové mrazy jako loni a tak jsme venku dopoledne i odpoledne. Večer jsme stihli tvořit obrázky na sklo a taky proběhla soutěž Slavík z Jánek. Při večerním programu došlo i na vyhodnocení sněhových staveb, které jsme tvořili na poloostrově dopoledne a které nám během dne skoro celé zasypal čerstvý sníh :-)

Zimní pobyt MH v ÚHŠ Jánské Koupele

(Jitka Fabianová, 11. 2. 2013, 13. 2. 2013 16:05)

Stejně jako v minulém roce jsme se i letos vypravili v jarní prázdniny na pobyt v zasněženém prostředí Ústřední hasičské škole Jánské Koupele. Po zdárném cestování rychlíkem a potom motoráčkem, nás přivítala známá budova oblečená do nového žluto - zeleného kabátu. Celá škola prošla v minulých měsících úspěšnou rekonstrukcí topení, výměnou oken a celkovým zateplením. A my se již těšíme na zážitky, které zde prožijeme, ale hlavní náplní našeho pobytu bude užívání si zimních radovánek na sněhu :-)

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den čtrnáctý

(Jitka Fabianová, 21. 8. 2012 12:25)

Dnešní den už rozcvička v podobě tanců nenásledovala, ale následovala v podobě vyklizení pokojů, štábu a slavnostního sálu. Na snídani jsme se trousili po částech a stejně jsme i opouštěli areál Ústřední hasičské školy Jánské Koupele.

Tak školo AHOOOOOOOOOJ zase za rok.

PS: fotky z našeho 14 denního dění můžete vidět na www.itifabi.rajce.idnes.cz a taky na fcb, stačí zadat Letní škola nebo LŠ

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den třináctý

(Jitka Fabianová, 21. 8. 2012 12:24)

Jako každý den i tento nás probudil taneční rozcvičkou. Po něm někteří z nás plnili praktickou maturitní zkoušku a ostatní se konečně pustili do míčových turnajů.

Před obědem jsme obdrželi pozvánku na netradiční soutěž o tradiční Pohár velitelky školy a tak se všechna naše družstva přihlásila.

Po odpoledním klidu začal netradiční požární útok z Avie a po něm následoval slavnostní nástup s vyhodnocením všech soutěží družstev i jednotlivců. Po nástupu jsme se všichni vyfotili do kronik a pro naši vzpomínku.

Po večeři následovala příprava na maturitní ples a maturitní ples samotný s předáním kokard a samozřejmě i volbou letošní Miss a Missáka. Tím ale dnešní den ještě nekončil.

O půlnoci, za znění Vltavy z Mojí vlasti od Bedřicha Smetany se konal slavnostní slib instruktorů a vedoucích mládeže SH ČMS na vlajku SH ČMS a podpis této přísahy do knihy Letní školy. Po závěrečné řeči velitelky školy, za svitu svíček při svíčkové cestě byla vlajka naposledy v tomto ročníku přenesena do budovy. Po složení byla vlajka předána do rukou velitelce školy, která tímto aktem ukončila letošní ročník Letní školy zde v Jánských Koupelích.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den třináctý

(Jitka Fabianová, 21. 8. 2012 12:22)

Dnešní den už rozcvička v podobě tanců nenásledovala, ale následovala v podobě vyklizení pokojů, štábu a slavnostního sálu. Na snídani jsme se trousili po částech a stejně jsme i opouštěli areál Ústřední hasičské školy Jánské Koupele.

Tak školo AHOOOOOOOOOJ zase za rok.

PS: fotky z našeho 14 denního dění můžete vidět na www.itifabi.rajce.idnes.cz a taky na fcb, stačí zadat Letní škola nebo LŠ

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den dvanáctý

(Jitka Fabianová, 21. 8. 2012 11:02)

Den začal jako obvykle ranní taneční rozcvičkou. Po vydatné snídani se celá letní škola vrhla na brigádu. Bylo postaveno nové molo, zkrášleno volejbalové hřiště a hřiště s umělým povrchem a jako zlatý hřeb byl nádherně zpraven chodníček vedoucí ke štábu.
Po obědě a poledním klidu započaly písemné maturity. Po večeři a večerním nástupu jsme zhlédly prezentaci SDH Žlutava a pak nás Ježa seznámil s nástupem na maturitní ples a slavnostní svíčkovou cestou. Po jeho výkladu a praktické zkoušce jsme se dozvěděli naše počínání u maturit. Jako každý rok se s nimi vypořádal každý jinak . Někdo kladně jiný záporně. Co naplat. Nezoufejte. Jistě se to povede v dalším ročníku.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den jedenáctý

(Jitka Fabianová, 9. 8. 2012 15:19)

Dneska byla rozcvička opět taneční. Po snídani opět teorie – dorost, běh na 60 m. s překážkami a Listina základních práv a svobod. Teorie Zdravého životního stylu byla neobvykle na hřišti (na sluníčku)  . Po obědě a dostatečném odpočinku jsme si zaběhli ZPV. Běžela 4 družstva + 2 smíšená (ze zbylých členů). Poté byla menší přednáška a ukázka auta profíků z Moravskoslezského kraje. Po “osahání“ auta byl na řadě matematický závod. Každý doufal že jeho odpověď je ta správná, ale realita? Byla o hodně jiná. Po matematičku byl chvilku klid a poté Bavíme sami sebe. Každé družstvo vymyslelo pár her na zabavení těch ostatních. Hráli se např.: Doktoři, Včelka Mája, rozplétání rukou a nebo třeba spojování hadic. Večer po nástupu byl volnější než předtím, protože se každý (skoro) šprtal na zítřejší maturitu.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den desátý

(Jitka Fabianová, 9. 8. 2012 15:18)

Huráááááá,
Máme posunutý budíček až na 7:30. Rozcvička byla jako obvykle taneční, ale dnes jsme tančili nové tance naučené v pondělí Rednex a Fivestep.
Dopoledne nás Janča, Katka a Jitka vyučovali o pedagogice, psychologii a sponzoringu. Po odpoledním klidu následovalo střílení na špalíky, test z první pomoci a dopravy, školení o technice a orienťák. Jako večerní zaměstnání nám vedoucí nachystali Casino. Hráli jsme pexeso, sirky, kloboučky, logik, Black jack, kameny, kupky, piškvorky a kostky. Asi nejlepším hráčem ( zítra se budou vědět přesné výsledky) byla Květuš, které se podařilo vyhrát 171 korálků.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den devátý

(Jitka Fabianová, 7. 8. 2012 14:38)

Po taneční rozcvičce jsme usedli do lavic, kde nám vedoucí začali vysvětlovat disciplíny hry Plamen.
O přestávkách jsme usilovně po družstvech pracovali na dokončení bojových deníků, které jsme museli odevzdat do 11:30 to se však všem družstvům nepovedlo.
Po obědě jsme si šli některé disciplíny hry Plamenu zkusit v praxi. Dnes jsme stihli útok CTIF, štafetu CTIF, štafetu požárních dvojic, štafetu 4x60m a jako doplňkovou činnost jsme uzlovali uzlovou štafetu a šroubovali šrouby.
Po večerním nástupu na kterém opět zazněly bojové pokřiky a písně jsme se na přístavbě naučili nové dva tance a to Rednex a Fivestep.
Protože jsme na disciplínách Plamene udatně bojovali až do posledních sil dostali jsme od velitelky školy 45minut spánku na víc v podobě posunutého budíčku.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den osmý: návrat do civilizace

(Jitka Fabianová, 7. 8. 2012 14:15)

Den nám začal brzkým probuzením na polních dnech. Po kratičké snídani začalo rychlé balení tábora. Vše šlo hladce a tak jsme se brzy mohly vydat zpět do školy. Cesta ubíhala velmi rychle a tudíž jme si zpáteční cestu zpříjemnili zastávkou na osvěžení na Holubici. Když jsme dorazili do školy za bouřlivého zpěvu písně, následovali bojové pokřiky a písně družstev. Po ukončení nástupu se frekventanti zkulturnili a dali si vynikající oběd po kterém bylo třeba vrátit materiál o obdrželi ze štábu a začít pilně pracovat na bojových denících. Večerní program měl divadelní nádech a byl zahájen hrami z pořadu partička. Vyvrcholením bylo účinkování vedoucích. Pak přišli na řadu vystoupení jednotlivých družstev, které se velmi povedli. A jak zakončit príma den než jen šup do postýlky a spát.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den pátý: evakuace

(Jitka Fabianová, 7. 8. 2012 14:13)

Je čtvrtek... v kuchyni je havarijní stav, prasklý odpad od myčky... výuka probíhá jako v jiné dny, jen nervozita mezi námi stoupá... bude dnes vyhlášena evakuace? Velitelka školy na první hodinu nedorazila, místo ní máme náčelníka štábu a bojové deníky... prý musela nutně do Vítkova... myslíme si o tom své a čekáme kdy se otevřou dveře a bude vyhlášen poplach. Ale v průběhu další hodiny velitelka přišla a pokračovala ve výuce dle plánu. Opravdu byla jen odjetá. Dopolední výuka dále probíhala jako v každý jiný den. Před odpoledním programem si velitelé vyzvedli rozpis na odpolední zaměstnání v kolotoči, který už ale nebyl. Byla vyhlášena okamžitá evakuace a do 15:30 hodin bylo nutné opustit areál ÚHŠ a vybudovat jihovýchodně od Jánských Koupelí ve vzdálenosti 2,7 km odloučená stanoviště. A o průběhu polních dnů budeme informovat zase někdy příště.... Už teď Vám ale můžeme prozradit, že jsme měli společnost v podobě raků říčních, které jsme tak měli po mnoha letech možnost pozorovat v jejich přirozeném prostředí.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den čtvrtý

(Jitka Fabianová, 7. 8. 2012 14:12)

Ráno jsme vstali docela rozlámaní. Místo klasické rozcvičky bylo tancování. Dopoledne jsme se učili něco málo z represe. Poté nás čekala zdravověda, menší část teorie a poté praxe na resuscitační panně. Dále bylo protahování (strečink), většina z nás zjistila že je shnilá a neumí se pořádně se pořádně rozcvičit. Pote zase teorie o odznacích specializací. Vyplňování internetového testu bylo demokratickou formou. \počet zvednutých rukou označoval odpověď a, b nebo c. Když už jsme začínali být ospalí, na pořadu dne byl malý kolotoč (sedy lehy, navlíkání korálků, kýmovka). Po obědě byl pro změnu velký kolotoč (dílny, dílny, střelba, azimuťák). Na večerním nástupu se předávali první přeborníci. Poté jsme nazuli slavnostní obutí a šlo se tančit. Naučili jsme se otočku u Zuzany, valčík a country polku. Unavení a pyšní sami na sebe jsme se umyli a zapadli do postelí.

Táborový deník Mezinárodního letního tábora v Jánských Koupelích 2012 - 1. část

(Jitka Fabianová, 3. 8. 2012 21:36)

Tak jako každý rok, i letos se koná v Ústřední hasičské škole Jánské Koupele, pod hlavičkou OSH Vyškov, Mezinárodní letní tábor mladých hasičů za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy určené pro SH ČMS na zahraničí.

Neděle 29.7.2012:
Tábor začíná. Máme celkem 41 dětí z České republiky a ze Slovenska, které po příjezdu ubytováváme na zděných a dřevěných chatkách. Večer začínáme seznamovacími hrami.

Pondělí 30.7.2012:
Děti jsme rozdělili do pěti družstev po osmi a devíti dětech, každé má svého vedoucího a instruktora.

Po dobu tábora se s dětí stávají „Lovci pokladů“. Aby mohli své poklady získávat, musí však mít lovecké povolení. A tak začíná první celotáborová hra, kterou jsme nazvali úřední šílenství. Děti musí v táboře najít celkem šest úřadů, na kterých si každý vyřídí své povolení lovce pokladů. Má to však jeden drobný háček, děti předem neví, na kterém úřadu začít, takže se jim může stát, že jim úředník pouze stroze sdělí, že ještě nemá potvrzení od úřadu předchozího. Nakonec se všem podaří úřady prokousat, děti získají fotografii do průkazu, otisk prstů, projdou hygienickou a dentální kontrolou a na konci hry tak mají praktickou průpravu do dospělého života, kde potýkání s úřady je pravidelnou realitou.
Odměnou pro vítězná družstva jsou drobné sladkosti a táborové diamanty, za které děti v posledním dni budou moci nakoupit na táborovém trhu.

Úterý 31.7.2011
Dopoledne pracujeme na výrobě oddílových reálií. Děti vyrábí oddílové vlajky, přívěšky na krk a táborová trička.
Odpoledne jsme lovcům pokladů připravili celotáborovou hru „Boj o vodu“ s legendou, že lovce při hledání pokladů cesta zavedla až do hluboké pouště. Po dlouhém bloudění, žízniví, vyprahlí konečně našli oázu. Doufali, že zde najdou studnu, aby mohli doplnit zásoby vody, v celé oáze však žádná studna nebyla. Navíc zjistili, že oázu nalezli i ostatní skupiny lovců a je zřejmé, že pokud se zde nějaká voda nalezne, budou o ni muset s ostatními lovci soupeřit. Na zemi žádná voda nebyla, a přesto zde něco nehrálo. Oáza byla plná zvířat, hlavně na stromech bylo spousta opic a ptáků. Až jeden pozorný lovec zjistil, kde zvířata berou vodu. V oáze nebyly palmy, ale zvláštní stromy, které měli kulaté plody, ze kterých po propíchnutí tekla voda. A tak začal souboj s časem, které skupině lovců se podaří z plodů na stromech získat více vody ...

Středa 1.8.2011
Dnešního dne malí táborníci absolvovali školení R2H (Ready to Help – připraven pomoci). Školení vedli profesionální hasiči Hasičského záchranného sboru v Opavě, kteří poutavou formou dětem představili zásady činnosti na vodě a chování při požáru. Děti si prakticky vyzkoušely pádlování na řece Moravici na gumových člunech a na vlastních tělech otestovaly váhu hasičského obleku, přilby a dýchacího přístroje.
Celý den nám přálo hezké počasí, takže jsme ještě stihli turnaj v házení kroužku, velkém mikádu a velice oblíbené a návykové hře „ťuk“, ve které děti proti sobě soupeřili ve shazování dřevěných špalíků pomocí dřevěného kolíku.

Čtvrtek 2.8.2012
Vyrážíme na celodenní výlet. Naším cílem je nově zrekonstruované Slezské zemské muzeum v Opavě a rozhledna Velký Roudný. Na rozhlednu se dostaneme po výšlapu strmého kopce, výhled však stojí za to, jako na dlani se před námi rozprostírá vodní nádrž Slezská harta. Večer po návratu z výletu v parném pozdním odpoledni zakončujeme osvěžujícím koupáním v řece Moravici.

Pátek 3.8.2012
Každý správný lovec by měl umět a znát, jak založit ohniště, rozdělat oheň a připravit si jídlo. Pod dohledem vedoucích chlapecká část oddílu vyráží do lesa na dřevo a zakládají ohniště a připravují suroviny na oběd.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012 - den třetí

(Jitka Fabianová, 2. 8. 2012 21:49)

Ráno jsme na rozcvičce místo tradičních běhů tančili Zuzanu, Ptačí tanec a Madagaskar.
Dopoledne nás vedoucí poučovali o bezpečnosti, zdravovědě a o orientaci v mapě.
Po obědě v odpoledním klidu 2. družstvo se snažilo došmoulit svou vlajku, zatím co ostatní odpočívali a nabírali síly na kolotoč. Ve druhém zaměstnání jsme hráli hru Konstruktéři. V této hře se na prvním místě umístilo 1. družstvo, na sdílném druhém místě 2. a 4. družstvo, a na třetím místě 3. družstvo.

Letní škola v ÚHŠ Jánské Koupele 29. 7. - 11. 8. 2012

(Jitka Fabianová, 2. 8. 2012 21:49)

Druhý den začal hned z rána dlouhou rozcvičkou v podání Petra Ježáka. Po vyčerpávajícím běhu jsme usedli ke snídani a následně na učebnu, kde nás čekal ranní blok výuky. Učili jsme se o stanovách SH ČMS, o tom jak má hasič vypadat ve stejnokroji a nakonec co a jak dělat při pobytu v lese.

Po chutném obědě jsme se po družstvech uchýlili k „polednímu klidu“, ve kterém jsme začali práci na svých vlajkách.

Následovali hodiny na učebně a u ohniště. Probrali jsme základy hygieny a zdravovědy, bezpečnost práce, právní minimum, uzlování a v neposlední řadě chování na veřejnosti.

Po večeři a večerním nástupu jsme se přesunuli na přístavbu, kde nás vedoucí naučili první dva tance na závěrečný ples a to Zuzanu a Ptačí tanec. Jelikož jsme se tance naučili v historicky rekordním čase školy, vedoucí nám ještě pustili pár písniček na zpříjemnění pobytu .

Unavení se již těšíme na zítřejší program.

20. ročník Letní školy v ÚHŠ Jánské Koupele

(Jitka Fabianová, 2. 8. 2012 21:48)

Stejně jako v létech minulých, sjeli se i letos do ÚHŠ Jánské Koupele mladí lidé ve věku 15 - 26 let, aby zde získali znalosti potřebné k vedení kolektivů mladých hasičů. 14 denní Letní škola je vzdělávací akce určena budoucím vedoucím dětských kolektivů SH ČMS, organizována OSH Vyškov a Ústřední odbornou radou mládeže SH ČMS za dotační podpory na vzdělávací akce z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

V neděli 29. 7. 2012 se do Ústřední hasičské školy Jánské Koupele na okrese Opava sjelo 31 budoucích vedoucích dětských kolektivů, aby se zde zdokonalili pod vedením 8 vedoucích a 4 členného štábu ve vedení kolektivů mladých hasičů. Po prezenci a přidělení do družstev následoval vstupní test, zdravotní filtr a pořadová příprava. Po večeři byli všichni účastníci seznámeni s denním režimem, řádem LŠ a dozorčí služby, s pravidly pobytu a informacemi o průběhu celého 14 denního pobytu.

Fotogalerií z této akce naleznete na adrese: http://itifabi.rajce.idnes.cz/

Ocenění hasičům okresu Vyškov

(Jitka Fabianová, 17. 5. 2012 15:32)

Měsíc květen je již tradičně u hasičů ve znamení hasičských poutí, dnů otevřených dveří, oslav svátku svatého Floriána - patrona hasičů a také předání ocenění těm, kteří se svými činy a dobrovolnou prací zasloužili o dobré jméno hasičů.

V reprezentačním sále zámku Přibyslav, Centra hasičského hnutí, si nejvyšší hasičské vyznamenání – Titul Zasloužilý hasič převzal 3. 5. 2012 z rukou starosty Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Ing. Karla Richtera pan Alois Maršál ze Sboru dobrovolných hasičů (SDH) Drnovice jako poděkování za jeho celoživotní práci u dobrovolných hasičů.
Stejný titul obdržel i pan Alois Svoboda ze SDH Luleč, kterému bude pamětní diplom a medaile Zasloužilého hasiče předána starostkou Okresního sdružení hasičů Vyškov na soutěži mladých hasičů v Lulči 26. 5. 2012. Oba jmenovaní tak rozšíří řadu nositelů Titulu Zasloužilý hasič okresu Vyškov, kterých je nyní v našem okrese osmnáct.

V Přibyslavi byli 5. května 2012 také oceněni medailí Za záchranu života pánové Radoslav Jašek ze SDH Uhřice a František Macourek ze SDH Milonice, kteří uhasili hořící ženu a do příjezdu rychlé záchranné služby prováděli dle pokynů dispečinku společně první pomoc.

15. května 2012 byly v prostorách Trojského zámku v Praze předány medaile Hasičského záchranného sboru České republiky. Tato ocenění byla udělena u příležitosti státního svátku Dne osvobození od fašismu a předával je Generální ředitel Hasičského záchranného sboru České republiky plk. Ing. Drahoslav Ryba, který mimo jiného ve svém projevu řekl: „Když tady dnes stojím, uvědomuji si víc než kdy jindy, jak velké štěstí mám, že jsem svůj život spojil s lidmi, kteří svou práci zasvětili pomoci druhým. Věřím, že nikdy nezapomenete na to, proč svojí práci děláte a budete i nadále pokračovat v naplňování odkazu našeho poslání. Různými škrty nám mohou vzít peníze, někdy i motivaci do práce, ale určitě nám nikdo nemůže vzít naše přesvědčení, že to, co děláme, má smysl.“
Za svoji celoživotní práci u Hasičského záchranného sboru obdržel medaili Za zásluhy o bezpečnost pan Jan Červinka ze SDH Hostěrádky - Rešov jako bývalý příslušník Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje, který vždy projevoval své schopnosti na profesionální úrovni a ty pak uplatňoval nejen u zásahů, ale neváhal je předávat mladším, nově nastupujícím kolegům.
Čestnou medaili HZS ČR obdržela starostka Okresního sdružení hasičů Vyškov paní Jitka Fabianová ze SDH Kroužek za příkladnou, obětavou a dlouhodobou spolupráci s Hasičským záchranným sborem a to zejména za práci s dětmi a při výchově a vzdělávání dobrovolných hasičů.

Okresní sdružení hasičů Vyškov gratuluje oceněným, děkuje jim za jejich dosavadní dobrovolnou činnost a zároveň jim přeje spoustu dalších úspěchů jak v životě osobním, tak i profesním.

XVIII. ročník Memoriálu Antonína Bartáka v Kroužku

(Jitka Fabianová, 11. 5. 2012 12:25)

V sobotu dne 5. 5. 2012 se jako každoročně sjeli mladí hasiči do obce Kroužek, aby zde změřili své síly. Mimo fanoušků a místních obyvatel je přišli podpořit i senátor Ing. Ivo Bárek, senátor a náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Ing. Stanislav Juránek, kteří předali ceny Přípravce. Starosta města Rousínov Ing. František Havíř, který přinesl i Dohodu města Rousínov o navrácení historické motorové dvoukolové stříkačky Chotěbor zpět do majetku SDH Kroužek a kterou podepsal se starostou SDH Kroužek Antonínem Rössem a představitelé SH ČMS, kteří se starostou města předali výhry ostatním katgoriím. Do požárního útoku Plamen – kategorie Přípravka (děti do 6 let) bylo přihlášeno 5 družstev, do mladší kategorie bylo přihlášeno 22 družstev a starší kategorie 13 družstev, požární útok CTIF absolvovalo 12 družstev.

Z celkového počtu 438 účastníků, bylo 326 mladých hasičů, kteří byli zapojeni do soutěžních disciplín.

Celkem se do Kroužku sjeli mladí hasiči z 18 SDH: okres Vyškov – Drnovice, Hlubočany, Hodějice, Hostěrádky – Rešov, Ivanovice na Hané, Kobeřice u Brna, Kroužek, Lovčičky, Luleč, Milešovice, Nemojany, Pustiměř, Topolany a Velešovice, z okresu Brno – venkov – Dolní Kounice, Hostěnice a Tvarožná, z MHJ okresu Vyškov – Slavkov u Brna.

Vítězství si domů odvezli následující družstva:

Požární útok Plamen:
ml. kat.:
1. místo Drnovice „Pavel“
2. místo Luleč Kajmani
3. místo Ivanovice na Hané

st. kat.:
1. místo Drnovice Svaťa II.
2. místo Hodějice
3. místo Hostěrádky - Rešov

Přípravka:
1. místo Luleč Rebelové
2. místo Velešovice
3. místo Pustiměř

Požární útok CTIF:
1. místo Drnovice „Svaťa“
2. místo Drnovice „Pavel“
3. místo Kroužek

Výbor SDH Kroužek děkuje všem zúčastněným soutěžícím, rozhodčím, vedoucím bez nichž by tato akce nemohla proběhnout a také obecenstvu za fandění. A poděkování všech soutěžících a pořadatelů patří i sponzorům a MŠMT, které tuto akci podpořilo z projektu volnočasových aktivit dětí a mládeže.

XVIII. ročník Memoriálu Antonína Bartáka v Kroužku

(Jitka Fabianová, 11. 5. 2012 12:40)

Soutěž se konala v roce 80. výročí založení SDH Kroužek.